Krzysztof Piotrowski Dj KiP
Przejdź do treści

Menu główne:

Wasze Wesele dj nagłosnienie oswietlenie

DJ Zakopane - Nowy Targ, Karaoke, Event, Wesele, DJ wesele, Wodzirej
Przykładowe Zabawy Weselne


Zabawy oczepinowe

1. Panna Młoda szuka męża:

Pannie młodej zawiązujemy oczy . Panowie razem z Panem Młodym siadają na krzesełkach w jednym rzędzie. Panna Młoda rozpoznaje swojego męża zmysłem dotyku po nosie.

2. Pan Młody szuka żony:
Panu Młodemu zawiązujemy oczy . Panie razem z Panną Młodą Siadają na krzesełkach w jednym rzędzie . Pan Młody rozpoznaje swoją żonę zmysłem dotyku po kolanie.

3. Gorące krzesła:

Na środku sali ustawia się rząd krzeseł (np.12: po 6 odwróconych do siebie tyłem w dwóch rzędach) Do zabawy zaprasza się od kilku do kilkunastu osób. Goście weselni chodzą wokół krzeseł. W momencie gdy muzyka przestaje grać jak najszybciej zajmują miejsca . Za każdym razem jest o jedno krzesło mniej niż uczestników zabawy. Odpada osoba, która nie zdąży zająć wolnego miejsca.

4. Fanty - Panowie

Idealna ilość uczestników zabawy - od 5 do 10.
Zadaniem graczy jest przynoszenie fantów wymienionych przez prowadzącego imprezę. Co może być fantem ? Praktycznie wszystko. Zabawa zaczyna się od najprostszych fantów: Zapałki, zegarki, widelce, dzbany, marynarki, świece . Osoba, która ostatnia doniesie przedmiot odpada z gry. gdy zmniejsza się ilość uczestników zabawy weselnej podnosimy popszeczkę żądając coraz bardziej wyszukanych przedmiotów. wodzirej wydaje polecenie przyniesienia: Szminki, paska do spodni i innych ciekawych atrybutów. By zabawa miała swój punkt centralny, fanty powinny być znoszone w jedno miejsce np. na środek sali lub obok stołu panny i pana młodego.

5. Zbieranie na wózek
W zabawie bierze udział panna młoda i pan młody każdy kto chce zatańczyć z panną lub panem młodym musi wnieść opłatę. Pieniądze zbierają świadkowie. Grę można urozmaicić oznajmiając ze grę wygrywa ten, który ostatni zatańczy z panną młoda. Kto zbierze więcej będzie rozporządzał pieniędzmi w domu.

6. Taniec na gazecie

Do zabawy zapraszamy od kilku do kilkunastu par. Każdej rozdajemy duży format rozłożonej gazety tej samej wielkości. Pary zaczynają tańczyć. Pary odpadają z gry, gdy wypadną poza swój kawałek gazety. Muzyka przygrywa różne melodie. Co jakiś czas składamy gazetę na pół podnosząc w ten sposób poziom trudności. Tańczymy do momentu aż na parkiecie zostanie jedna para na jak najmniejszym kawałku papieru. Zwycięzscy otrzymują gromkie brawa od pozostałych gości weselnych.

7. Wałek

Tym razem głównym zadaniem uczestników jest przekazywanie miedzy sobą, po kolei , przedmiotu - wałka do ciasta. Uczestnicy tworzą krąg lub dwa, a w czasie tańcowania przekazują wałek kolejnej osobie. Szkopuł i cała trudność polega na tym, że wałek przekazywany jest w nie codzienny sposób: pod broda, pod pachą lub miedzy kolanami. Używanie rąk jest zabronione . gdy wałek obiegnie całe koło można zmienić sposób trzymania przedmiotu. Jeżeli wałek upadnie podczas pierwszego kółka - będzie tyle córeczek ile razy wałek upadł. analogicznie dla drugiego kółeczka liczymy synów. Lub wygrywa ten krąg , który upuścił wałek mniej razy

8. Świstaki

Tworzymy dwa zespoły po cztery osoby. Zespoły siadają na przeciwko siebie ( dwa  rzędy po cztery krzesła) . Wygrywa zespół który pierwszy wykona zadanie. Zadania wykonywane są po kolei przez każdego z członków drużyny. Po wykonaniu zadania osoba daje sygnał koledze z drużyny, że ta może już zacząć swoje zadanie ( klepiąc ja po plecach) .
Oto zadania:
- pierwsza osoba z każdej drużyny je banana. Gdy wykona zadanie klepie osobę nr 2.
- Gość weselny nr 2 zjada dwa kawałki dóżego ciasta.
- Gość weselny nr 3 pompuje balon tak, aby pękł.
- Gość weselny nr 4 ma oczywiście najtrudniejsze i najśmieszniejsze zadanie. Musi zjeść pół szklanki bułki tartej, a następnie…za gwizda 100 lat młodej parze.DJ ZAKOPANE WESELE, Wodzirej, Dj na welele,
Przykładowy Plan Wesela


18:00 Ślub
19:00 Wejście gości (przywitanie gości)
19:05 Utwory do kotleta :D
21:00 Pierwszy taniec
21:10 Pierwszy konkursik ''4''
21:20 Disco
23:00 Torcik (tu do tortu jakis kawałeczek)
23:20 Disco
24:00 Ocepiny (rzucanie wiankiem,krawatem)
00:10 Konkursiki ''1'' ''2'' ''5''
00:30 Szaszłyk
01:00 Pokaz barmański
01:20 Disco
02:00 Konkursiki ''7'' ''3''
02:30 Disco
03:00 Konkursik ''9''
03:10 Disco
06:00 End


Przykładowa umowa
Zaufali nam -
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego